آغاز یک پایان...

بالاخره جابجا شدیم. شنبه صبح از خونه سابقمون به قصد رفتن به اداره خارج شدم و عصر موقع برگشتن از سر کار یک راست به خونه جدید رفتم. یه محله شلوغ و پرازدحام که زمین تا آسمون با محله قبلیمون فرق داره. اگه بگم دوستش دارم دروغه، اما خوب یا بد، باید با واقعیت کنار بیام... اون محله، مردمش، همسایه هاش، کوچه هاش، همه و همه تموم شدند. باید یه جوری به شرایط جدید خو کنم. به هر حال چاره دیگه ای ندارم... شاید هم به قول دوستان خوبم خیری توی این جابجایی ظاهراً ناخوشایند باشه که من ازش بیخبرم. ان شاء الله که همینطور باشه.

و اما اینکه این پستم رو با این مقصود نوشتم که بگم به دلیل دغدغه های متعددی که دارم، یه مدت طولانی نمیتونم تو وبم بنویسم. شاید هم مجبور شم برای همیشه تعطیلش کنم. حقیقت اینه که از روزی که با اینجا آشنا شدم زندگیم رنگ و بوی تازه ای گرفت. هر بار که دلتنگ میشدم یا حرفهایی داشتم که به هیچکس نمیتونستم بگم فورا سراغ اینجا میومدم و مینوشتمشون. اینطوری حس میکردم زندم، وجود دارم.... اما مدتیه که میبینم حتی نوشتن تو اینجا هم باعث آرامشم نمیشه. برعکس قدیما از نوشتن ناراحتیها و دردهام ابا دارم و دوست ندارم اونها رو با کسی شریک بشم.  قبول کنید که نمیشه برای همیشه از غم و ناراحتی نوشت و وقت آدمهایی رو که به امید خوندن مطالب خوب و خوندنی به وبت سر می زنند گرفت؛ و من این روزها همه حرفهام از جنس درده. قصد ندارم تا وقتی حرف خوبی برای گفتن ندارم اینجا رو آپ کنم. نمیدونم چقدر طول بکشه، شاید چند هفته، شاید چند ماه، شایدم برای همیشه، اما در حال حاضر خالی از هر حرف و سخنی هستم.

دوستان عزیزی که تو این مدت با من همراه بودید، با دردهام درد کشیدید و با خنده هام خندیدید، از همه شما به خاطر همراهی صمیمانتون سپاسگزارم. میترسم با آوردن اسم، کسی رو سهواً از قلم بندازم و شرمنده عزیزانی بشم که همواره در کنار من بودند. اگه زندگیم رو روال بیفته برمیگردم، نه که....

نظرات این پست رو مثل همیشه با دقت میخونم اما به دلایلی نمی تونم تاییدشون کنم... از دوستان گلم معذرت می خوام.

برای من دعا کنید که به دعاهای خالصانه تک تک شما محتاجم.

اتفــاق بزرگ زندگــی ام! کــی می افتی میـــان آغــوشم؟
من که عمری نخورده مست توام، کی تو را جرعه جرعه می نوشم؟
کی قرار است آنکه می خواهم، ته فنجـان فال من باشی؟
یا که اصلا بگو چگونه؟ کجا؟ کی قرار است مال من باشی؟

یا حق 

/ 0 نظر / 44 بازدید