من قهرمانت نیستم...

از من قهرمان نساز. من قهرمان زندگی تو نیستم. آرامشی که تو در من جستجو میکنی توهمی بیش نیست. بتی که تو از من ساختی خیال باطلی بیش نیست. مرهمی برای زخمهات نیستم. مرهمی برای زخمهام نیستی. بیهوده تلاش نکن.

من قهرمانت نیستم، از داستان جامانده ام

مثل اتاق روبرو در خویش تنها مانده ام

گاهی درخت بی ثمر انجیر میبندد به خود

شیری که پوشالی شده زنجیر میبندد به خود ...


منم همون شیر پوشالی که به خودش زنجیر بسته. بعضی ها اینو نمیدونند. نمیدونند که این شیر پوشالی خیلی وقته توانی برای مبارزه نداره...

 

/ 8 نظر / 6 بازدید
من

عزیزم منم قهرمان نیستم... ولی یه آدم معمولیم و آدم معمولی میتونه از پس زندگی بر بیاد...

مریم

[متفکر][سوال] چرا نا امیدی؟خوب باش و امیدوار به اینده یی روشن روبرو. "ز پیش حادثه باید که پای پس نکشیم مگر کم از خاکیم,زمین نفس کشید ما چرا نکشیم"

مریم

واای مرضیه.دارم از ناراحتی سکته می کنم.همین الان فهمیدم دندون آسیای سمت چپ ام روی پایینیش قرار نداره.دندونم رو حس می کنم.طرف راست کاملا بر هم منطبقه،ولی از طرف چپ ام،این دندون آسیا رو به وسیله زبونم حس می کنم از صبح احساس می کنم این طرف صورت ام داره حرکت می کنه.وای خدا جونم.به خدا نمی دونم چی کار کنم؟

مونالیزا

زیبا ترین ها هم حسادت میکنند .قدرتمند ترین ها هم احساس ضعف میکنند .عارف ترین ها هم طلب بخشش میکنند .ثروتمند ترین ها هم طلب مال میکنند . این که شما احساستون چیه نسبت به خودتون دلیل نمیشه همونی باشید که فکر میکنید .اجازه بدید بقیه از بیرون در مورد شما نظر بدن و به نظرشون احترام بذارید .چون ما تنها نیستیم .دیدی که در مورد خودمون داریم دلیل بر این نیست که قهرمان هیچکس نباشیم و مرهمی برای زخمی هم .

مغز

زندگی را به همه می فروشم الا یک نفر، به آن که می خواهم برایش زندگی کنم

محمد

سلام مطلب جالبی بود.چند وقته میام وبت یکم بهش برسی وبت عالی میشه! یه چند تا سایت میدم برو ببین این برای قالبه سایته که قالبای خیلی خوبی داره میتونی استفاده کنی اینتر وب: www.enterweb.ir اینم برای افزایش بازدید وبت خوبه البته روش و .. نیست آگهی میتونی بدی به صورت رایگان!محصولاتتم میتونی بفروشی! همراه ما: www.hamrahema.ir

sh

این شعرها دیگر برای هیچکس نیست نه ! در دلم انگار جای هیچکس نیست آنقدر تنهایم که حتی دردهایم دیگر شبیه دردهای هیچکس نیست

حامد اصلانی

اون کسی که شما رو قهرمان خودش کرده، حتما ویژگیهای مثبتی رو در شما دیده که که باعث شده شما رو قهرمان زندگیش کنه. بهتره ناامیدش نکنید و به خودتون بقبولونید که شاید انسان کاملی نباشید اما ویژگیهای مثبت زیادی دارید و میتونید قهرمان زندگی خیلیها باشید.