سوگند به روز

دیروز یک آغاز بود، آغازی بر یک پایان، پایان برهه ای تلخ از تاریخ ایران که با همه فراز و فرودهایش آنچه بر دل مردمان گذارد، زخمی چرکین از بغض ها و کینه های فروخورده هزاران ساله بود. تاریخ به قضاوت خواهد نشست آنچه را که بر تو گذشت سرزمین اهورایی من.

فردا اما روز دیگری است. روز من، روز تو، روز ما.... شاید خورشید از شرق تو دمیدن گیرد، شاید رشته های پاره شده زندگی ما با دستان تو وصله شود، شاید دیواره های فروریخته امید با نام تو برافراشته گردد، شاید طلسم سخت آزادی به دستان تو گشوده شود و درخت غریب و مهجور آزادگی با آبیاری بازوان معجزه گر تو شکوفایی از سر گیرد.... شاید، شاید، شاید....

امروز ناجی می نامیمت، فردا؟ چشم امیدمان برای رهایی بسوی توست... ناامیدمان مکن.

سوگند به شب چون پرده افکند، سوگند به روز چون جلوه‏گرى آغازد....

/ 9 نظر / 7 بازدید
سلام عزیزم مهلای من تو جشنواره نی نی ها شرکت کرده با رای تون خوشحالش کنین کد484 رو به 20008080200 بفرستید ممنون

سلام عزیزم مهلای من تو جشنواره نی نی ها شرکت کرده با رای تون خوشحالش کنین کد484 رو به 20008080200 بفرستید ممنون

آمد

اميدوارم حداقل اميدداشته هايش رو نااميد نكنه .

نیما

نمیدونم چقدر باید ام ویدوار بود، یعنی ممکنه شرایط تغییر کنه؟ من که با وضعیت فعلی چشمم آب نمیخوره.

مریم

سلام مرضیه جون. منم امیدوارم این دولت بتونه مشکلاتمونو حل کنه. اما به نظرت لیست کابینه روحانی لیست مناسبیه؟ من درمورد بعضی وزیرا خوشبین نیستم.

منتظر

خدا کنه مشی اعتدا را فراموش نکنند زیرا کشور ما از افراط و تفریط بیشتر از هر چیز دیگه ضربه خورده و میخوره! نکته دیگه اینه که ما انتظار داریم چه چیزی تغییر کنه؟یادمون باشه خراب کرده راحته!اما ساختن و درست کردن اونم بر روی ویرانه ها توان و زمانی بسیار میخاد پس باید صبور بود!

مریمی

سلام .ممنونم از حضور و تبریکتون. و خوشحالم از آشنایی با شما دوست مهربونم. [گل]

مریم

واقعا همه خوشحالند که وارد یه فصل جدید به نام اعتدال میشن .راستی دوست جون با احازه لینکت کردم

سعید

خیلی قشنگ نوشتی. امیدوارم بتونه کاری از پیش ببره. فعلا باید صبر کرد و دید. به نظرم راست میگی بعضی از ما انتظار داریم یک شبه معجزه کنه. باید بهش فرصت داد و توقعات منطقی داشت.