باز هم همان حکایت همیشگی.....
من به درماندگی صخره و سنگ،من به آوارگی ابر و نسیم،من به سرگشتگی آهوی دشت،من به تنهایی خود می مانم... 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

دوستان عزیزی که در پست قبل نظرات و دیدگاههای مختلفی رو راجب به ارتباط دختران و پسران مطرح کردید و جسارتاً من بارها با خودم فکر کردم این صحبتها چه ارتباط مستقیمی به پستی که گذاشتم داره، با عرض پوزش ممنون میشم بیش از این به این مباحث ادامه ندید، چون برخی خواننده ها در پیامهای خصوصی و عمومی اعتراضشون رو به طرح این موضوعات تخصصی ابراز داشتند و من دوست ندارم مایه ناراحتی کسی رو در این مکان فراهم بیارم.

در عین حال که بینهایت از تمام دوستانی که وقت گذاشتند و نظرات طولانی برای پست قبلی من گذاشتند، تشکر میکنم (به ویژه سمن جان عزیزم، آقای مونالیزای فرهیخته، و اکرم خانم گرامی)با تمام این احوال ممنون میشم اگر بیش از این مباحث مطرح شده ذیل نظرات پست قبل ادامه پیدا نکنه، چون همونطور که گفتم هم برخی از خواننده ها رو ناراضی کرده و هم خودم رو سردرگم، اونهم در شرایطیکه به برنامه ریزی و آرامش برای انجام کارها و رسیدگی به دل نگرانیهام نیاز دارم.

از تمامی نظرات پست قبل که از زوایای مختلف به موضوع واحدی پرداخته و کاملاً مشخص بود که هر کدوم از مطالعه و تفکر و تامل نشئت گرفته بودند، به نحوی بهره بردم. بازهم از دوستان عزیزی که وقت گذاشتند و برای من از دانسته ها و عقایدشون (که میتونه مطابق یا مخالف عقاید خودم باشه) نوشتند سپاسگزاری می کنم و براشون آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی دارم.

[ ۱۳٩۳/٢/۱٠ ] [ ٩:٤٥ ‎ق.ظ ] [ Daisy ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

من به درماندگی صخره و سنگ، من به آوارگی ابر و نسیم، من به سرگشتگی آهوی دشت، من به تنهایی خود می مانم...
امکانات وب